REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Globalny gigant z branży automotive otworzył fabrykę w woj. lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Globalny gigant z branży automotive otworzył fabrykę w woj. lubuskim
W uroczystości wziął udział wicemarszałek województwa lubuskiego Hubert Harasimowicz.
[śląskie] W Sosnowcu otwarto Park Naukowo-Technologicznyartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] W Sosnowcu otwarto Park Naukowo-Technologiczny
7 maja odbyło się uroczyste otwarcie Parku Naukowo-Technologicznego, który powstał na terenach byłej...
[Polska] MdM – na ile pomoc państwa zwiększy możliwość nabycia pierwszego mieszkania?artykuł
Pokaż artykuł
[Polska] MdM – na ile pomoc państwa zwiększy możliwość nabycia pierwszego mieszkania?
W ostatnich dniach listopada Ministerstwo Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej skierowało do...
Bank Ochrony Środowiska wspiera proekologiczne inwestycje Polenergiiartykuł
Pokaż artykuł
Bank Ochrony Środowiska wspiera proekologiczne inwestycje Polenergii
Polski bank, działający na rynku finansowym od 1991 roku – Bank Ochrony Środowiska (BOŚ), objął zielone obligacje Polenergii w kwocie 90 mln zł. Grupa Polenergia jest największą polską prywatną grupą energetyczną i liderem na rynku wytwórców energii ze źródeł odnawialnych (OZE). Środki pochodzące z obligacji mają zostać wykorzystane m.in. na finansowanie rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.
W woj. pomorskim powstanie pierwszy w Polsce, wielkoskalowy magazyn wodoru?artykuł
Pokaż artykuł
W woj. pomorskim powstanie pierwszy w Polsce, wielkoskalowy magazyn wodoru?
Po ubiegłotygodniowej wizycie na terenie instalacji magazynowej gazu w Kosakowie minister Klimatu i Środowiska Paulina Hennig-Kloska spotkała się w Gdańsku z dziennikarzami, żeby rozmawiać o wprowadzeniu przez MKiŚ ustawy prawo wodorowe. Szacowana wartość dodana gospodarki wodorowej w Polsce do 2024 r. to nawet 870 mln euro i nowe miejsca pracy. W Kosakowie może powstać pierwszy wielkoskalowy magazyn wodoru na potrzeby polskiego przemysłu. Na Pomorzu będziemy mieli duże nadwyżki energii, wodór pomoże ją magazynować.
Grupa PGE prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Grupa PGE prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski [FILM]
Grupa PGE konsekwentnie od 2018 roku prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski. Efektem tego jest oddanie przez PGE do użytku nowoczesnych niskoemisyjnych źródeł kogeneracyjnych w Kielcach, Bydgoszczy i Zgierzu. Do końca 2023 roku zakończą się inwestycje w źródła gazowe w Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie i Wrocławiu, a na początku 2024 r. w Lublinie i Siechnicach. Wszystkie te projekty w istotny sposób zwiększą komfort i bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców oraz znacząco wpłyną na zmniejszenie emisji z elektrociepłowni.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Włodkowica 25
Wrocław, Włodkowica 25
Cybulskiego 12inwestycja
Pokaż inwestycję
Cybulskiego 12
Wrocław, Cybulskiego 12
Apartamenty Diunainwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Diuna
Gdańsk, Zakole 7
[pomorskie] Trójmiasto na fali biurowej hossyartykuł
Pokaż artykuł
[pomorskie] Trójmiasto na fali biurowej hossy
Trójmiejski rynek nieruchomości biurowych bije kolejne rekordy podaży – przy średniorocznej dynamice...
Najemcy w Trójmieście już wynajęli więcej powierzchni biurowej niż w całym ubiegłym rokuartykuł
Pokaż artykuł
Najemcy w Trójmieście już wynajęli więcej powierzchni biurowej niż w całym ubiegłym roku
Według raportu firmy doradczej Cresa, wolumen transakcji zawartych w pierwszych trzech kwartałach 20...
[Polska] Mieszkaniowy Sezamartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Mieszkaniowy Sezam
Oferta deweloperów nie jest bynajmniej równomiernie rozłożona na terenie całego miasta, co jest waru...
ROBYG sprzedał ponad 550 mieszkań w I półroczuartykuł
Pokaż artykuł
ROBYG sprzedał ponad 550 mieszkań w I półroczu
Grupa ROBYG w I półroczu 2012 roku zawarła 552 umowy sprzedaży mieszkań w Warszawie i Gdańsku. Tym s...
[Gdańsk] We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań
Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, we wrześniu b...
Wrocław: Kładka Grabiszyńska idzie do rozbiórkiartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Kładka Grabiszyńska idzie do rozbiórki
Firmę, która przeprowadzi prace budowlane, możemy poznać jeszcze w czerwcu. W takim przypadku powinn...
[Wrocław] Ruszył remont torowiska na ul. Mickiewiczaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ruszył remont torowiska na ul. Mickiewicza
W weekend rozpoczęła się modernizacja torów na Sępolnie. Do połowy grudnia wyremontowany zostanie fr...
[podlaskie] Oferta Budimeksu na obwodnicę najkorzystniejszaartykuł
Pokaż artykuł
[podlaskie] Oferta Budimeksu na obwodnicę najkorzystniejsza
Zarząd Budimeksu poinformował o tym, że oferta spółki na budowę obwodnicy Stawisk w województwie pod...
Kraków: Miasto planuje nową kładkę na Dębnikachartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Miasto planuje nową kładkę na Dębnikach
Rada miasta na wniosek wiceprzewodniczącego Rafała Komarewicza zleciła Zarządowi Inwestycji Miejskic...
Volkswagen będzie produkował w Polsce swój kultowy model?artykuł
Pokaż artykuł
Volkswagen będzie produkował w Polsce swój kultowy model?
Dość niespodziewanie pojawiła się szansa, że w Polsce produkowany będzie kultowy model Volkswagena. Niemiecki gigant motoryzacyjny boryka się z największym kryzysem od wielu lat, różnymi problemami, miedzy innymi ze sprzedażą w pełni elektrycznego VW ID.Buzz. Zadanie, jakie postawiono przed tym autem było niezwykłe. Miał tak jak jego prekursor, poprzednik: VW Bulli stać się legendą.
Rusza budowa obwodnicy Namysłowa w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa obwodnicy Namysłowa w woj. opolskim
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu zlecił firmie Drog-Bud budowę obwodnicy Namysłowa. Inwestycja o wartości 103 mln PLN obejmuje powstanie ponad pięciu kilometrów nowej trasy, która ma odciążyć centrum miasta od intensywnego ruchu, w tym pojazdów ciężarowych. Droga ma być gotowa do użytku w listopadzie 2028 roku.
REKLAMA